Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ УкраїніМаленький кросовер Toyota Yaris Cross їде в Україну

Маленький кросовер Toyota Yaris Cross їде в Україну

Субкомпактний кросовер Toyota Yaris Cross, побудований на базі хетчбека Yaris, дебютував минулого року в Японії, але тепер він розширює свою географію і виходить на ринки Європи та України. І ми вже маємо ціни у гривнях.

В Україні Yaris Cross запропонують у п’ятьох комплектаціях, але силових установок буде дві – класична з трициліндровим 1,5-літровим бензиновим двигуном на 125 «конячок» (з варіатором або 6-ступеневою «механікою») та гібридна на базі тієї самої 1,5-літрової «трійки», яка працює за циклом Аткінсона, але сумарна потужність системи становить 116 к.с. Проте гібрид куди економніший за класичний бензиновий варіант.

Щодо цін, то базова версія Toyota Yaris Cross в Україні коштуватиме 556 528 грн, що непогано Наступна комплектація тягне на 635 537 грн і це все ще в межах розумного, але дійсно гарні за оснащенням версії субкомпактного кросовера можна купити за ціною, яка дещо лякає – 797 200 або навіть 821 313 грн за комплектації Elegant та Adventure відповідно!

Новий кросовер Toyota приблизно на 25 см довший у порівнянні з хетчбеком Yaris. Передній звіс автомобіля більший на 60 мм, а задній – на 180 мм, що забезпечує збільшений простір всередині. Кліренс також на 35 мм вищий, ніж у Yaris, та становить 170 мм. Автомобіль загалом є вищим та ширшим – на 90 і 20 мм відповідно. Довжина колісної бази Yaris Cross становить 2560 мм. Загальна довжина нового кросовера – 4172 або 4197 мм, залежно від комплектації, ширина – 1765 мм, а висота – 1595 мм.

Для європейського ринку Yaris Cross виробляється на заводі Toyota у Франції.

Завітайте до крамниці "АвтоСвіту" за аксесуарами та подарунками для автомобілістів. Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_img