Автомобільні бренди в Україні
Автомобільні бренди в Україні
ГоловнаНовиниВ УкраїніНа ринку нових автомобілів в Україні змінився лідер

На ринку нових автомобілів в Україні змінився лідер

За минулий місяць український автопарк поповнили 8,7 тисяч нових легкових автомобілів, що на 22% більше, ніж в листопаді минулого року, повідомляє Укравтопром.

Окрім відновлення позитивної динаміки, на ринку з’явився новий лідер. В останньому місяці осені найбільшим попитом у споживачів користувалися автомобілі марки Kia, яких було зареєстровано 1251 штук. У порівнянні з минулим роком реалізація нових Кіа в листопаді збільшилась у два з половиною рази.

Незважаючи на втрату обсягів реалізації (-14%) покращила свою торішню позицію і японська марка Toyota, в заліку якої 974 авто. На третій позиції в рейтингу Renault, реєстрації автомобілів якої впали на чверть – до 882 шт. Китайська Chery, яка рік тому була лише у другій десятці, піднялася на четверте місце, збільшивши листопадові продажі майже у чотири рази – до 612 авто. Попит на автомобілі марки Mitsubishi зріс удвічі в річному обчисленні, результату в 494 зареєстрованих авто з запасом вистачило щоб посісти п’яте місце.

Також до ТОП-10 місяця увійшли такі марки: Hyundai – 439 шт. (+58%); Nissan – 431 шт. (+92%); Peugeot – 384 шт. (+33%); BMW – 348 шт. (+116%); Suzuki – 287 шт. (+14%).

Титул бестселера на українському ринку нових легкових автомобілів у листопаді дістався автомобілю Kia Sportage. Упродовж місяця цей компактний кросовер придбали 1155 покупців. Всього з початку року українці придбали та поставили на облік 92,7 тис. нових легкових автомобілів, що на 23% більше, ніж за аналогічний період 2020 року і майже на 9% перевищило річний результат минулого року.

Підпишіться на наш Telegram-канал або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.