Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ УкраїніНаціональна поліція України отримала 100 нових Renault Duster

Національна поліція України отримала 100 нових Renault Duster

Компанія Renault в Україні забезпечила постачання 100 кросоверів Renault Duster для різноманітних потреб Національної поліції України.

Національна поліція України вже давно використовує Renault Duster у своїх різноманітних підрозділах. Але важливо і цій новині те, що це перше постачання автомобілів в країну від початку війни. Для потреб патрулювання частину «Дастерів» переробили відповідно до стандартів Нацполіції – нанесли плівку на кузов, обладнали спецсигналами, раціями тощо. Для інших підрозділів автомобілі залишились без позначень.

З моменту свого дебюту в 2010 році Renault Duster підкорив українців своєю надійністю і функціональністю. Він приємно дивує своїми позашляховими якостями, технологічністю і комфортом. Цей міцний та комфортний кросовер є незамінним супутником в повсякденних завданнях в місті, за містом, або в подорожах.

Завітайте до крамниці "АвтоСвіту" за аксесуарами та подарунками для автомобілістів. Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_img