Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ УкраїніПоляки віддають свої автомобілі на потреби ЗСУ

Поляки віддають свої автомобілі на потреби ЗСУ

Польща активно допомагає Україні протистояти російській агресії. Разом з урядом свій внесок у нашу перемогу роблять прості поляки, які забезпечують ЗСУ автомобілями.

Наприклад, активіст та блогер Матеуш Водзінський віддав на потреби ЗСУ власний Suzuki Grand Vitara. До того ж, він почав збір коштів на купівлю автомобілів для наших бійців. За короткий термін йому вдалося зібрати понад 100 тисяч злотих, на які він купив п’ять позашляховиків.

«Потреби позашляховиків на фронті дуже великі. Частину я особисто відвіз на передову, частину залишив військовим у Києві, звідки вони мають вирушити на лінію зіткнення. Машини допомагають українським військовим у їхніх щоденних зусиллях зі стримування агресора», – розповів Водзінський в інтерв’ю Polskie Radio.

За словами Матеуша, до відправлення в Україну готуються ще дві машини. При цьому збирання коштів зупиняти наміру не мають. Єдине, тепер купуватимуть не позашляховики, а пікапи. Змінити пріоритетність вирішили, спираючись на потреби військових. Адже такі автомобілі більш функціональні. Вони можуть не лише перевозити бійців, а й евакуювати поранених з поля бою, доставляти вантажі та служити вогневою точкою.

Підтримайте "АвтоСвіт", підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

ДЖЕРЕЛОPolskie Radio
spot_imgspot_img