Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ УкраїніУ Києві відкрився новий сервісний центр МВС

У Києві відкрився новий сервісний центр МВС

У столичному ТРЦ Retroville (пр-т Правди, 47) відкрився новий сервісний центр МВС. Ця подія мала статися ще 24 лютого, однак саме в той день життя всієї держави розділилося на «до» та «після».

Під час війни ця будівля зазнала ворожих обстрілів і руйнувань. Але сьогодні відкрився новий сервісний центр МВС, і це – своєрідний символ незламності. Всупереч усьому поступово  відновлюється робота, щоб якнайшвидше повернутися до правил мирного часу.

Оновлений сервісний центр знаходиться на першому поверсі ТРЦ Retroville і поєднує в собі фірмовий стильний дизайн, прозорий офіс, використання сучасних технологій та клієнтоорієнтований персонал, який щодня надаватиме понад 200 адміністративних послуг.

У новому сервісному центрі МВС кияни та гості столиці зможуть зареєструвати та перереєструвати транспортні засоби, отримати посвідчення водія або обміняти наявне, отримати свідоцтва про допущення транспортних засобів до перевезення небезпечних вантажів, а також зареєструвати ввезені з-за кордону транспортні засоби. Останнє зараз особливо важливо, оскільки багато автомобілів ввозяться в Україну саме для волонтерської діяльності та для потреб військових.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img