Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ УкраїніУ Києві заборонили гучні автомобілі та мотоцикли

У Києві заборонили гучні автомобілі та мотоцикли

На засіданні Київради ухвалено рішення про заборону руху столицею транспортних засобів, які використовують у своїй конструкції систему випуску відпрацьованих газів прямопотокового типу та інші вихлопні системи, де відсутній шумопоглинач. Ця заборона буде введена у столиці на період дії воєнного стану, плюс ще на 30 днів після його припинення чи скасування.

Слідкувати за дотриманням цього рішення доручили патрульній поліції. Варто відзначити, що Кодексі України про адміністративні правопорушення вже давно є стаття, якою можуть користуватись правоохоронці при накладенні стягнення.

Згідно зі статтею 182 КУпАП, якщо ви порушуєте правила режиму тиші в населеному пункті, поліціянт може обмежитись попередженням, або ж накласти штраф у розмірі від 5 до 15 неоподатковуваних мінімумів (від 85 до 255 гривень).

У разі повторного порушення цього правила протягом року правоохоронці можуть накласти стягнення у розмірі від 15 до 30 неоподатковуваних мінімумів (від 255 до 510 гривень). Та нехай розмір штрафу вас не втішає: при повторному порушенні стаття 182 передбачає конфіскацію предметів порушення тиші, тож варто ставитись до цього розпорядження серйозно.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

ДЖЕРЕЛОAUTO.RIA.com
spot_imgspot_img