Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ УкраїніУ Раді готують ще один штраф для водіїв

У Раді готують ще один штраф для водіїв

У Верховні Раді запропонували встановити адміністративну відповідальність за дрифт на дорогах загального користування. Відповідний законопроєкт № 9642 зареєстрований у ВР.

Зокрема, йдеться про штраф у розмірі 8 500 грн. У разі повторного вчинення дрифту протягом року передбачається збільшення штрафу до 17 тис. грн та позбавлення права керування транспортними засобами на строк від 6 місяців до року.

Зміни передбачають:

  • умисне здійснення водієм керованого заносу (так званого дрифту) всупереч ПДР тягне за собою накладення штрафу в розмірі 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;
  • повторне протягом року вчинення порушення, передбаченого частиною першою цієї статті, тягне за собою накладення штрафу в розмірі 1 тис. неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Крім того, особа позбавляється права керування транспортними засобами на строк від 6 місяців до року.

Зазначимо, що під умисним керованим заносом йдеться про навмисне виконання маневрів водія, що призводять до заносу осі транспортного засобу під час швидкісного повороту.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

ДЖЕРЕЛОТСН
spot_imgspot_img