Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ УкраїніУкраїнцям можуть повернути безплатне розмитнення автомобілів

Українцям можуть повернути безплатне розмитнення автомобілів

У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт, яким пропонують дозволити ввозити автомобілі в Україну з-за кордону без сплати мита. Але стосується це не всіх українців.

Якщо законопроєкт буде прийнятий, до чинного податкового та митного кодексів внесуть зміни. Учасникам бойових дій, від початку повномасштабного вторгнення, а також цивільним, які втратили свою машину через агресію росіян, дозволять ввезти авто з-за кордону без мита. Щоб рішення, яке покликане допомогти захисникам та постраждалим від війни, не перетворилося на чергову схему аферистів, законодавці прописали кілька правил.

Наприклад, автомобіль має бути зареєстрований на того, хто його купує. До того ж, власнику на три роки заборонять продавати придбане авто. Збути машину за дорученням – також не можна. Крім того, керувати транспортним засобом дозволено буде лише власнику.

“Виникла ідея дозволити найвідважнішим українцям ввозити автомобілі без сплати в’їзного мита. Є різні думки довкола законопроєкту, аби не почали знову користуватися всі, поки учасники бойових дій воюють за перемогу. Тому в законопроєкті вже поставлені певні запобіжники. Одначе, можливо у першому читанні, якби ми прийняли цей законопроект, колеги інші додадуть ще якісь додаткові запобіжники”, – каже нардеп павло Бакунець.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

ДЖЕРЕЛОТСН
spot_imgspot_img