Автомобільні бренди в Україні
Автомобільні бренди в Україні
ГоловнаНовиниВ УкраїніУкраїнська поліція хоче купити ще 180 нових седанів

Українська поліція хоче купити ще 180 нових седанів

Національна поліція України оголосила тендер на закупівлю 180 легкових автомобілів спеціального призначення типу седан очікуваною загальною вартістю 98 303 750 гривень. Про це свідчать дані в системі державних закупівель ProZorro.

Предметом закупівлі є 110 легкових автомобілів спеціального призначення типу седан білого кольору з не менш як 5 сидіннями. У машинах повинні бути система кондиціонування, світлодіодна панель-балка червоно-синього кольору, аналогово-цифрова радіостанція. Екологічний клас – не нижче рівня “Євро-5”.

Крім того, Нацполіція хоче закупити 70 автомобілів зі схожими характеристиками, але в іншому кольорі – автомобілі темних відтінків та інших кольорів (крім білого, максимальна різноманітність, але не менше чотирьох різних кольорів). Моделі транспортних засобів не вказані, рік випуску – не раніше 2021 року.

Нагадаємо, на початку цього року нацполіція вже отримала 310 новеньких седанів Peugeot 301, а у квітні домовилася про закупівлю 100 легкових автомобілів спеціального призначення на базі Renault Duster.

Підпишіться на наш Telegram-канал або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.