Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ УкраїніУкраїнське автострахування "Зелена картка" більше не діятиме в РФ та Білорусі

Українське автострахування “Зелена картка” більше не діятиме в РФ та Білорусі

У зв’язку зі збройною агресією зі сторони Росії та Білорусі, Загальними зборами повних членів МТСБУ прийнято рішення про розірвання з Національними Бюро цих країн двосторонніх угод (Процедурних Правил) про взаємне визнання страхових сертифікатів «Зелена картка».

У зв’язку з зазначеним, з 00 год. 00 хв. 05.04.2022 року будь-які страхові сертифікати «Зелена картка», видані російськими або білоруськими страховими компаніями, вважаються недійсними на території України, а транспортні засоби,  за умови відсутності відповідного українського полісу обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності, є незабезпеченими (незастрахованими).

Крім цього, з означеної дати припиняється дія всіх українських договорів міжнародного страхування «Зелена картка» на території Росії та Білорусії.

Страховикам-повним членам МТСБУ забороняється укладання договорів міжнародного страхування «Зелена картка», дія яких поширюється на територію Росії чи Білорусії.

Підтримайте "АвтоСвіт", підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img