Автомобільні бренди в Україні
Автомобільні бренди в Україні
ГоловнаНовиниВ УкраїніВ Україні починаються продажі Seat Leon нового покоління

В Україні починаються продажі Seat Leon нового покоління

До України нарешті дісталося нове покоління Seat Leon. Приємно, що запропонують нам не тільки хетчбек, але й універсал. Та й вибір моторів і комплектацій досить широкий.

Детально про нове покоління Seat Leon ми розповідали після його прем’єри в січні 2020 року. Тут повторюватися не будемо, а відразу перейдемо до того, чим побалує українських автомобілістів цей іспанська родич Volkswagen Golf. І почнемо з хетчбека, як з більш перспективного. Його везуть до нас з 1,5-літровим бензиновим мотором на 150 «конячок» в парі з 6-ступеневою «механікою», з 1,4-літровим агрегатом тієї ж потужності, але з 8-ступеневим «автоматом», а також варіацію «м’якого гібрида» з мотором 1.5 (150 к.с.), але з 7-ступеневим «роботом» DSG. З цієї ж коробкою буде доступний 2-літровий бензиновий двигун потужністю 190 к.с., а також 2-літровий дизель зі 150 «конячками» в арсеналі.

Комплектацій у хетчбека Seat Leon дві – Style і FR. Базова версія коштує 612 225 грн, а мінімум за FR – 699 929 грн. Ну а найдорожча комплектація потягне на 789 709 грн, що можна назвати цілком прийнятним діапазоном з урахуванням цін автомобілів-конкурентів, які або дорожче, або гірше оснащені.

Що стосується універсалу Seat Leon SP, то базовим для нього виступає 1,5-літровий бензиновий двигун зі 150 к.с. потужності та 6-ступеневою «механікою». Далі розташувався 1,5-літровий «м’який гібрид» з 7-ступеневим DSG, а потім 2-літровий дизель на 150 «конячок» з 7-DSG, проте не тільки з переднім, але й повним приводом. На вершині гами – передньоприводний 2-літровий дизель зі 190 к.с. потужності та 7-ступеневим «роботом».

Комплектацій Seat Leon SP три – Style, Xcellence і FR. Середня доступна тільки для повноприводної версії й коштує вона найдорожче – 868 804 грн. Однак повноприводний універсал можна купити й за 824 934 грн. Найдоступніша версія «сараю» коштує 656 587 грн.

Підпишіться на наш Telegram-канал або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_img
spot_img
spot_img