Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ УкраїніВерховна Рада скасувала "нульове розмитнення" автомобілів

Верховна Рада скасувала “нульове розмитнення” автомобілів

Законопроєкт Кабміну №7418 було ухвалено 234 голосами «за» на пленарному засіданні 21 червня. Так зване «нульове розмитнення», тобто можливість ввезення низки транспортних засобів без сплати мита, акцизу й ПДВ, діятиме лише до 1 липня 2022 року. З цього дня сплачувати податки доведеться у повному розмірі.

Також встановлено «дедлайн» для ввезення вантажівок, автобусів та деяких видів спецтехніки з «послабленнями» щодо екостандартів до «Євро-3» тільки до кінця цього року (раніше було можна до завершення воєнного стану плюс 12 місяців після його скасування). Отже, з 1 січня 2023 року такі машини знову мають відповідати «Євро-5». Цим же документом скасовується сплата збору за першу реєстрацію до Пенсійного фонду (від 3 до 5% від вартості ТЗ) для покупців електромобілів.

Нагадаємо, ці зміни мають набути чинності з 01.07.2022, за умови, якщо до цього часу проєкт отримає підпис Президента та буде опублікований в офіційному виданні.

І ще одне нагадування: в питанні розмитнення автомобілів наразі ставити крапку рано, оскільки є ще три законопроєкти, теж поданих Кабінетом Міністрів, які стосуються цілковитої зміни правил імпорту, щоправда, поки лише для легкових автомобілів.

Завітайте до крамниці "АвтоСвіту" за аксесуарами та подарунками для автомобілістів. Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

ДЖЕРЕЛОAUTO.RIA.com
spot_img