Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ світіAudi відкликає майже 30 000 автомобілів 90-х років

Audi відкликає майже 30 000 автомобілів 90-х років

Компанія Audi оголосила про масштабну відкличну кампанію, яка зачіпає автомобілі, випущені з 1997 по 1999 рік. У сервісні центри відправлять машини з подушками безпеки сумнозвісної компанії Takata.

З вини японської фірми у 2015 році відбулося найбільше відкликання: Національне управління безпеки дорожнього руху США розпорядилося відправити на сервіс близько 20 мільйонів машин через несправні ремені та подушки безпеки. Через два роки компанію визнали винною у численних смертях автомобілістів, зобов’язавши виплатити компенсацію в мільярд доларів. Після гучної справи Takata припинила існування, проте відлуння її діяльності триває досі.

Цього разу компанія Audi вимушено відкликає 28 624 автомобілі, що зійшли з конвеєрів у США наприкінці 1990-х років. Всі машини обладнані подушками безпеки Takata Corporation. Під відгук потрапили 1976 екземплярів моделі A8 зразка 1998 року, а також 26 648 екземплярів A4, випущених у 1997 та 1998 роках. На думку фахівців, дефект може спровокувати вибух елементів або недостатнє надування подушок безпеки під час аварії.

За даними представників Audi, лише один відсоток автомобілів з Інгольштадта обладнаний подушками безпеки Takata Corporation. Фахівці марки поки не знають про жодний випадок розривів або недостатнього надування елементів. Однак, щоб уникнути серйозних травм і летальних наслідків, компанія все ж рекомендує замінити дефектні подушки.

До речі, ви можете купити чашку з логотипом Audi у нашій крамниці – собі або на подарунок.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img