Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ світіAudi змінила дизайн свого логотипа

Audi змінила дизайн свого логотипа

Компанія Audi оновила дизайн свого логотипа. Якщо раніше фірмові чотири кільця були тривимірними, то тепер автовиробник спростив їх, зробивши плоскими.

Крім того, для емблеми вперше є опціональне оформлення. Якщо у базовому виконанні кільця виконані у чорному та білому кольорах, то за доплату кузов автомобіля прикрасять темно-сірі логотипи.

Крім зміни дизайну основної емблеми, в рамках впровадження нового фірмового стилю компанія прикрасить центральні стійки своїх автомобілів написами з позначенням моделі та її модифікації, які виконають фірмовим шрифтом Audi Type. Першими моделями, які отримають нове оформлення, стануть електрокросовер Q8 e-tron, Q8 Sportback e-tron, а також SQ8 e-tron. А ви, до речі, вже зараз маєте можливість придбати брендовані аксесуари Audi у нашій крамниці – собі або на подарунок.

Нагадаємо, що у вересні минулого року компанія Volvo також змінила свою емблему, виконавши її у двомірному стилі. А в середині липня цього року мінімалістичний дизайн надав своєму логотипу Aston Martin.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img