Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ світіBentley Bentayga отримає величезні карбонові колеса

Bentley Bentayga отримає величезні карбонові колеса

Ательє Bentley Mulliner спільно з італійською фірмою Bucci Composites презентували найбільші карбонові колеса у світі. До кінця року ці 22-дюймові диски почнуть випускати серійно й пропонувати як опцію для кросовера Bentley Bentayga.

Композитні колеса для Bentayga виготовляють за новою методикою, яка являє собою поліпшений варіант технології RTM (Resin Transfer Moulding, або інжекція смоли в закриту форму). На першому етапі за заздалегідь заданими лекалами нарізають карбонову тканину. Потім з листів створюють об’ємні преформи, які поміщають в прес і під тиском заливають сполучною речовиною. Після затвердіння готову деталь виймають, обробляють і полірують.

Інший важливий момент: карбонові колеса пройшли перевірки Союзу технічного нагляду TÜV. Йдеться як про стандартні стрес-тестування, так і про радіальні й поперечні динамічні випробування, які симулюють проїзд по ямах і брукняк, надлишковий тиск, а також подачу надмірного крутного моменту.

Карбонові колеса ще й легше звичайних легкосплавних – економія сягає 6 кг на кожне. До того ж з новими дисками поліпшується керованість, знижується гальмівний шлях і знос шин, тому що через більш жорстку конструкцію підтримується постійна пляма контакту.

Вартість 22-дюймових карбонових дисків для Bentley Bentayga поки не оголошена.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img