Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ світіБілорусь запроваджує заборону на вивезення автомобілів з країни

Білорусь запроваджує заборону на вивезення автомобілів з країни

23 вересня в Білорусі набуває чинності піврічна заборона на вивезення низки товарів за межі країни «незалежно від країни їхнього походження». У переліку є легкові автомобілі, мотоцикли, велосипеди тощо.

Справжні мотиви цього обмеження не наводяться, але є певні схеми, які з’явилися через війну, яку росія розв’язала в Україні, за що потрапила під безліч санкцій, в тому числі стосовно автомобільної індустрії. Цим користуються заповзяті громадяни країни-агресорки, щоб обійти санкції й ввозити в росію транспортні засоби й інші товари. Наразі від цього страждає й сама Білорусь. Так чи інакше заборона на вивезення певних товарів з країни «картопляного фюрера» діятиме до березня 2023 року.

До речі, за даними Білоруської автомобільної асоціації, у серпні тамтешній автомобільний ринок скоротився на 83,9 відсотка – до 542 проданих машин. За підсумками восьми місяців реалізація нових легковиків у країні становила 11 764 штуки. Найпопулярнішою маркою в Білорусі за цей період стала Lada, друге та третє місця за обсягами продажів займають Geely та Kia відповідно.

Підтримайте "АвтоСвіт", підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img