Автомобільні бренди в Україні
Автомобільні бренди в Україні
ГоловнаНовиниВ світіBMW почала робити фарбу з відходів

BMW почала робити фарбу з відходів

Компанія BMW першою почала використовувати матові фарби, виготовлені з біомаси замість сирої нафти. На додачу до цього, заводи BMW Group у Лейпцигу та Россліні (Південна Африка) перейшли на вироблене екологічним способом антикорозійне покриття.

Прагнучи знизити негативний вплив на навколишнє середовище, BMW застосовує майже весь арсенал доступних рішень. Компанія поступово переходить на відновлювані джерела енергії. Це стосується не лише складальних ліній, а й випуску окремих компонентів, наприклад алюмінієвих коліс. До речі, вже сьогодні до 50 відсотків сировини для ливарного цеху заводу в німецькому Ландсхуті отримують з використанням сонячної енергії.

Також BMW активно вивчає переваги вторинної сировини, біокомпозитів та інших інноваційних матеріалів. Плюс випускає шини з отриманого етичним шляхом натурального каучуку та віскозного волокна. А остання ініціатива бренду – використання у виробництві матових кузовних фарб, зроблених не з сирої нафти, а з біомаси та відходів очисних споруд. Інноваційний процес заміни прекурсорів на кшталт лігроїну на органіку розроблений BASF, причому ці фарби хімічно ідентичні тим, що використовувалися раніше – їх навіть випускають на одній лінії.

Підпишіться на наш Telegram-канал або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_img
spot_img
spot_img