Автомобільні бренди в Україні
Автомобільні бренди в Україні
ГоловнаНовиниВ світіBMW запатентувала дуже дивні двері для кросоверів

BMW запатентувала дуже дивні двері для кросоверів

Компанія BMW запатентувала зображення двох нестандартних конструкцій задніх дверей, хоч поки й невідомо, чи збирається баварська марка використовувати ці розробки у серійних моделях.

На ескізах компанія показала позашляховик, в профілі якого немає нічого незвичайного. Однак при погляді на автомобіль зверху можна побачити, що звичні задні двері, через які здійснюється доступ на другий і третій ряди сидінь, відкривається разом з частиною даху. Останній відчиняється за типом «крила чайки».

Інший патент передбачає наявність в стелі гідравлічного або електричного механізму, який під час відкриття задніх дверей автоматично зрушить бічні частини даху до центру. В обох випадках нові двері дозволять забезпечити пасажирам двох задніх рядів додаткову зручність при посадці в салон.

При цьому інноваційні механізми будуть навіть більш корисними в легковиках з низькою стелею, ніж в кросоверах і позашляховиках. Але такі зміни вимагатимуть від інженерів встановлення додаткових елементів, які збільшать загальну масу транспортних засобів. Тому, швидше за все, десь потрібно буде шукати компроміс.

Підпишіться на наш Telegram-канал або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_img
spot_img
spot_img