Автомобільні бренди в Україні
Автомобільні бренди в Україні
ГоловнаНовиниВ світіБосу Volkswagen скоротять повноваження через любов до електромобілів

Босу Volkswagen скоротять повноваження через любов до електромобілів

Генеральний директор концерну Volkswagen Герберт Дісс, якому пророкували звільнення, збереже свою посаду, проте його повноваження скоротять через занадто палку любов до електромобілів.

Після перемовин з головами найбільших профспілок Німеччини стало відомо, що до складу голів ради Volkswagen AG увійде Ральф Брандштеттер. Минулого року Діссу довелося віддати йому головування над маркою Volkswagen після розбіжностей через плани скорочення витрат, тепер доведеться поступатися ще частиною повноважень.

Майбутнє Герберта Дісса всередині Volkswagen AG опинилося під питанням після того, як у листопаді він сказав, що концерну необхідно прискорити перехід на повністю «зелені» автомобілі, щоб залишитися конкурентоспроможним на тлі експансії Tesla до Європи. Крім цього, він заявив, що концерн може втратити до 30 тисяч робочих місць, якщо зміщення фокусу на електромобілі виявиться надто повільним. Профспілки Німеччини, та й деякі топменеджери концерну з такою палкою любов’ю Дісса до електромобілів не згодні.

Нагадаємо, що минулого листопада Greenpeace Deutschland та 20-річна активістка Клара Майєр подали до суду на Volkswagen. На їхню думку, автогігант недостатньо намагається протидіяти глобальній зміні клімату. Приводом для позову стали висунуті до Volkswagen вимоги зменшення вуглецевого сліду, які концерн відхилив.

Підпишіться на наш Telegram-канал або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.