Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ світіЧерги за новими Hyundai та Kia розтяглися до півтора року

Черги за новими Hyundai та Kia розтяглися до півтора року

Hyundai та Kia продовжують відчувати серйозні проблеми на виробництвах, пов’язані з наслідками пандемії та глобальним дефіцитом електронних компонентів. Декому доведеться чекати на свої машини до півтора року.

Наприкінці минулого року «борг» Kia тільки на домашньому ринку становив близько 100 тисяч автомобілів, а на початок 2022 року ця кількість зросла до півмільйона. Разом із замовленими автомобілями Hyundai вона перевищує мільйон. Передплачені автомобілі склали 15 відсотків від загального продажу Hyundai та Kia минулого року.

Загалом корейським маркам вдалося продати 6,66 мільйона машин при запланованому об’ємі в 7,47 мільйона: досягти мети завадив дефіцит напівпровідників та інші проблеми з деталями, які заважають виробникам зберігати робочий ритм.

Щодо моделей, то, наприклад, черга за кросоверами Kia Sorento та Sportage з гібридними силовими установками розтягнулася на півтора року. До довгого очікування варто приготуватися також покупцям мінівену Carnival та седану K5, доставляння яких займає приблизно 11 місяців. Більше одного року доведеться чекати автомобілі тим, хто замовив електричні Hyundai Ioniq 5 та Porter, а також кросовери Genesis GV60 та GV70.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img