Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ світіChevrolet відправляє у відставку свою найстарішу модель

Chevrolet відправляє у відставку свою найстарішу модель

Концерн General Motors готується до відставки найстарішої моделі Chevrolet – комерційного Express. Шасі, фургони, вантажівки та мінівени сімейств Express/Savana розроблені ще в середині 1990-х років.

Завершення майже тридцятирічного життєвого циклу Chevrolet Express та GMC Savana логічно, оскільки комерційні моделі Ford та Ram давно продаються краще. Однак повний перехід на електромобілі може дати General Motors конкурентну перевагу, адже переведення американського парку комерційних машин на електротягу видається неминучим.

Американські журналісти вважають, що комерційні моделі GM з батареями Ultium зможуть запропонувати автономність близько 400 кілометрів та місткість понад 17 кубометрів. Для порівняння навіть у довгобазного фургона Ford Transit з високим дахом місткість складає не більше 15,3 кубометра.

У General Motors достатньо часу до 2026 року, але інженерам доведеться вирішити непросте завдання, адже наступники Express/Savana мають бути привабливими й для бізнесу, і для держзакупівель. Зараз шасі та фургони Chevrolet Express коштують від 33 тисяч доларів, а електромобілі неминуче виявляться дорожчими.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img