Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ світіCupra показала маленький електромобіль з великим запасом ходу

Cupra показала маленький електромобіль з великим запасом ходу

Марка Cupra презентувала другу версію концепту UrbanRebel. По-перше, електромобіль став ближче до серійного втілення. По-друге, з’явилася інформація про потенційний запас ходу.

Восени минулого року Cupra презентувала перший концепт UrbanRebel. Шоу-кар не був далекий від серійного автомобіля, хоча й мав незвичну зовнішність і надмірну для його розмірів потужність: постійні 250 кВт (340 к.с.) і пікові 320 кВт (435 к.с.). Передбачалося, що хетчбек зможе розганятися до першої «сотні» за 3,2 секунди, тобто буде швидше за 640-сильний Porsche Cayenne Turbo GT.

Друга версія UrbanRebel вийшла спокійнішою. Наприклад, зникло агресивне аеродинамічне «оперення» і помітно знизилася віддача силової установки – до 166 кВт або 226 кінських сил. Прискорення до 100 км/год тепер займає 6,9 секунди, також з’явилася інформація про потенційний запас ходу – 440 кілометрів. Для хетчбека обіцяні параметричний дизайн, деталі з вторинного пластику та біополімерів, а також широке застосування технологій 3D-друку та 3D-в’язки.

В основу серійного Cupra UrbanRebel ляже передньоприводний «візок» MEB Small. Хетчбек випускатимуть на підприємстві в Мартореллі, що неподалік Барселони. Власне, й сам електромобіль розроблений та спроєктований в Іспанії. Ринковий дебют заплановано на 2025 рік.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img