Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ світіDacia показала незвичайний концепт для обкатки перспективних ідей

Dacia показала незвичайний концепт для обкатки перспективних ідей

Компанія Dacia представила електричний концепт багі Manifesto, на якому обкатуватиме різноманітні перспективні ідеї. Частина цих напрацювань з’явиться у майбутніх моделях марки.

Позашляховик оснащений електричною силовою установкою зі знімною батареєю та призначений для активного відпочинку. За задумом, єднанню з природою сприятимуть відсутність скла та дверей, а також низка унікальних рішень. Наприклад, єдину фару Manifesto можна зняти та використовувати як потужний ліхтар. Возити з собою спальні мішки теж не знадобиться, оскільки вони тут уже є – це чохли сидінь.

Багажник на даху має модульну конструкцію, що дозволяє підлаштовувати конфігурацію під певні завдання, а на кормі розташована плоска робоча поверхня. Роль мультимедіа виконує смартфон, який повністю інтегрується з бортовою електронікою.

Прототип оснащений повним приводом та безповітряними шинами. Більшість зовнішніх панелей зроблена з переробленого поліпропілену Starkle. Для оздоблення салону використано декоративну пробку та інші вологостійкі матеріали, тому всередині машину можна мити зі шланга.

Система кріплення YouClip дозволяє надійно фіксувати різні аксесуари, і вона, до речі, з’явиться на серійних Dacia.

Підтримайте "АвтоСвіт", підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img