Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ світіЕлектромобіль Bentley буде мати неймовірну динаміку

Електромобіль Bentley буде мати неймовірну динаміку

Компанія Bentley активно працює над електромобілем, про характеристики якого виданню Automotive News Europe розповів керівник компанії Едріан Холлмарк: мотори електричного первістка Bentley розвиватимуть до 1400 к.с. і зможуть розганяти автомобіль з місця до 100 км/год за 1,5 секунди.

Електромобіль Bentley отримає два режими: шанувальники динаміки зможуть розганятися з місця до «сотні» за мінімальний час або зможуть перемикнутися на режим з розгоном за 2,7 секунди. Що стосується віддачі силової установки, то електрокар буде як мінімум удвічі потужнішим за вже наявний в арсеналі марки Continental GT Speed.

Перед дизайнерами стоїть непросте завдання: вони повинні зробити перший електричний Bentley несхожим на звичайні електромобілі, а також створити прогресивну зовнішність зі збереженням фірмової стилістики бренду. «Несхожість» на звичайні електромобілі може виразитися без зовнішнього порту для зарядки: у Bentley працюють над якоюсь можливістю поповнення запасу енергії «по повітрю» або за допомогою роботизованих технологій.

Який кузов отримає новинка, досі невідомо. Раніше керівник марки відзначав популярність кросоверів і позашляховиків, проте з чуток йтися може про седан з високою посадкою. Хай там як, до кінця 2022 року електромобіль обіцяють вивести на тести, і, можливо, він потрапить в об’єктиви фотошпигунів.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img