Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ світіЕлектромобілі DS зможуть обійтися без дискових гальм

Електромобілі DS зможуть обійтися без дискових гальм

Майбутні електромобілі зможуть обійтися від традиційних дискових гальм. Їх функцію буде виконувати рекуперативне гальмування. За словами генерального директора марки DS Automobiles Беатріс Фуше, таке рішення вже використовується на концептуальному суперкарі E-Tense Performance.

Компанія DS Automobiles представила електричний суперкар E-Tense Performance на початку лютого. Як заявляли представники марки, прототип використовуватиметься для випробувань нових технологій та рішень, які потім з’являться на серійних моделях. Проте сам концепт на конвеєр не стане.

Систему рекуперативного гальмування вже не перший рік використовують автовиробники. Однак вона завжди встановлювалася як доповнення до традиційної гальмівної системи. У DS Automobiles вирішили вперше повністю відмовитись від класичних гідравлічних супортів, в основі яких лежать важкі сталеві ротори. Рекуперативне гальмування дозволяє не тільки уповільнити автомобіль, а й поповнити заряд батарей.

Що стосується E-Tense Performance, то запас ходу у нього невеликий, тому що ємність батареї становить лише 25 кВт-год. Концепт оснащується силовою установкою з двома електромоторами: на передній осі двигун видає 340 к.с., а на задній – 475 «конячок». До 100 км/год прототип може прискоритись за 2 секунди.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

  • ТЕМИ
  • DS
spot_imgspot_img