Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ світіЕлектричний Porsche Macan зламався під час випробувань

Електричний Porsche Macan зламався під час випробувань

Porsche Macan EV зламався під час зимових випробувань. Звісно, фотошпигуни цього пропустити не могли, тому у нас є нова порція світлин майбутнього електричного кросовера.

Навіть крізь маскування помітно, що екстер’єр Macan EV змінився дуже сильно. І якщо передок нагадує Taycan, то корма має подібність швидше з купеподібними кросоверами Mercedes-Benz. Ще одна цікава деталь – безрамкові двері. Проте не можна забувати, що прототипи не зображають остаточного зовнішнього вигляду машини, яка піде в серію. Скоріш за все, деякі деталі ще будуть змінюватися, а муляжі вихлопних труб – взагалі суто маскувальні елементи, які на серійну модель точно не перенесуть.

Електричний Porsche Macan буде побудований на новій архітектурі PPE (Premium Platform Electric), яка також ляже в основу іншого кросовера німецького концерну – Audi Q6 e-Tron. По суті, це преміальний аналог актуальної MEB, яка використовується у дешевших автомобілях VAG, але яку можна оснастити дорогими «фішками». Наприклад, задньою віссю, що підрулює, або пневмопідвіскою.

Прем’єра електричного Porsche Macan запланована на 2022 рік.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img