Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ світіЕлектричний Volvo C40 Recharge провалив "лосиний" тест

Електричний Volvo C40 Recharge провалив “лосиний” тест

Новий Volvo C40 Recharge випробували “лосиним” тестом. Електричний кросовер проявив себе не найкраще і не зміг отримати відмінну оцінку.

Найкращу спробу Volvo C40 Recharge було здійснено на швидкості 70 км/год. Для довідки: оцінка “відмінно” ставиться за проходження “лосиного” на 77 км/год і вище. А головний конкурент шведського електрокросовера, Tesla Model Y, показав 83 км/год.

Для тесту вибрали топовий повнопривідний кросовер Volvo C40 Recharge із двома моторами загальною потужністю 408 к.с. Випробувачі зазначили виражену недостатню повертальність, недостатній рівень зчеплення від 20-дюймових шин і не найкращу роботу системи стабілізації.

Це вже друга модель від Volvo, яка не спромоглася пройти “лосиний” тест. Раніше досягти високих оцінок не вийшло в електрокара Polestar 2. Такі результати досить несподівані, адже шведські автомобілі завжди непогано показували себе в “лосиному” тесті. Саме в цій країні й вигадали випробування, що імітує об’їзд перешкоди, яка різко з’явилася на дорогах, адже на шведських трасах часто можна помітити лосів та оленів.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

ДЖЕРЕЛОФокус
spot_imgspot_img