Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ світіFerrari випустила найтонший годинник у світі за ціною чотирьох гіперкарів

Ferrari випустила найтонший годинник у світі за ціною чотирьох гіперкарів

Перший годинник, створений в рамках співпраці Richard Mille та Ferrari, виявився найтоншим у світі. Коштує він 1,88 мільйона доларів. За ці гроші можна купити чотири 1000-сильних гіперкара Ferrari SF90 Stradale.

Титановий корпус годинника Richard Mille RM UP-01 Ferrari має товщину всього 1,75 міліметра (дві складені разом банківські карти), що на 0,05 міліметра менше, ніж у попереднього рекордсмена – Bvlgari Octo Finissimo Ultra. Механізм годинника розроблений разом з лабораторією Audemars Piguet Le Locle. Він працює з частотою 28 800 напівколивань на годину і забезпечує запас ходу у 45 годин.

На відміну від рішень конкурентів, калібр RMUP-01 виконаний як самостійний вузол, а не поєднаний з корпусом. Платина та скелетонізовані мости зроблені з титану Grade 5. Для зменшення глибини мала пластина балансу та захисний штифт, що не допускають прослизання анкера, замінені спуском з подовженою вилкою. Висота механізму – 1,18 міліметра, а вага – 2,87 грама. При цьому маса самого годинника не перевищує 30 грамів. Безель кріпиться до монолітної основи 13 титановими гвинтами з канелюрами, у двох віконцях під тонким сапфіровим склом розміщені індикація поточного часу та вузол балансу.

Хоча RM UP-01 Ferrari здаються крихкими, вони витримують навантаження з прискоренням понад 5000 g. Корпус годинника по периметру ущільнений гумовою прокладкою, коронки обрамлені керамічними кільцями. Заявлена ​​водонепроникність – до 10 метрів. Каучуковий ремінець інтегрований.

Тираж – всього 150 примірників. А ви, якщо не маєте грошей на такий годинник, маєте можливість купити собі, наприклад, чашку з логотипом Ferrari.

Підтримайте "АвтоСвіт", підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img