Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ світіFerrari звинуватила ательє Mansory у плагіаті

Ferrari звинуватила ательє Mansory у плагіаті

Компанія Ferrari подала позов до суду на німецьке ательє Mansory через порушення авторських прав на дизайн автомобіля. Італійці звинуватили тюнерів у тому, що при розробці дизайну своєї моделі 4XX Siracusa на базі суперкара Ferrari 488 GTB вони скопіювали вигляд трекового гіперкара FXX K.

Як повідомляє Reuters, спочатку італійці звернулися з позовом до Окружного суду Дюссельдорфа в Німеччині, проте суд позов не прийняв, вважаючи доводи Ferrari непереконливими. Тоді компанія подала апеляцію до регіонального суду вищої інстанції Дюссельдорфа, але там теж погодились із колегами. Втім, Федеральний суд Німеччини прийняв позов до розгляду, але направив його до Суду Європейського Союзу через певні нюанси європейського законодавства.

У позові Ferrari вказує на те, що Mansory скопіювала V-подібний елемент на капоті FXX K, розділений навпіл повітрозабірник і передній спойлер з потужною центральною стійкою. Суд ухвалив, що претензії Ferrari на дизайн «окремих елементів, позначених конкретними лініями, контурами, кольорами, формами чи текстурою» у цьому випадку є цілком обґрунтованими.

Остаточне рішення про можливу заборону продажу Mansory 4XX Siracusa тепер має ухвалити Федеральний суд Німеччини.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img