Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ світіFord, BMW та Honda створять нову спільну компанію

Ford, BMW та Honda створять нову спільну компанію

Ford, BMW та Honda створять спільну компанію ChargeScape. Її завдання – розробка єдиної системи зарядки, яка дозволить пов’язати електромережі, автовиробників та власників електромобілів.

Власники електромобілів зможуть за допомогою ChargeScape поповнювати енергію в найвигідніші години, користуючись гнучкими та керованими графіками. Для планування заряджання компанія планує використовувати телематику автовиробників. Що стосується зайвої енергії, то нею можна буде ділитися: такий варіант буде доступний для машин з функцією живлення мережі від акумулятора «автомобіль-мережа» або V2G (vehicle-to-grid).

Свій внесок у більш екологічне майбутнє ChargeScape зробить й іншими способами – використанням відновлюваних джерел енергії, таких як вітер та сонячне світло. Завдяки єдиній платформі буде знижено витрати на маркетинг, а в автовиробників буде загальний прямий канал зв’язку з власниками електромобілів.

Коли система буде доступна, поки що невідомо, але наголошується, що в майбутньому до неї зможуть приєднатися й інші автобренди.

Через зростання популярності електромобілів все більше виробників об’єднують свої сили у сфері заряджання. Навесні стало відомо, що автомобілі Ford можна буде заряджати на численних станціях Tesla Supercharger. Також про аналогічну домовленість повідомили у General Motors, Stellantis та Volvo. Для цього автомобілям потрібен або адаптер, який купується окремо, або заводський роз’єм стандарту NACS.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img