Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ світіFord переманив провідного інженера Tesla

Ford переманив провідного інженера Tesla

Займатися розробкою нових електричних моделей компанії Ford буде колишній провідний інженер Tesla Алан Кларк.

Кларк пропрацював у Tesla 12 років (з 2009 року), за цей час він брав участь у кількох важливих проєктах, серед них Tesla Model S, Model X та Roadster. Крім того, повідомляється, що він займався розробкою архітектури, яка лягла в основу Model 3 та Model Y, а також був залучений до створення прототипу Cybertruck.

Про свій перехід до Ford Алан Кларк розповів у соцмережі LinkedIn. Працювати йому, ймовірно, доведеться чимало, адже Ford має намір перейти до виробництва лише електромобілів до 2035 року. Зазначимо, до приходу в Tesla Кларк працював у Honda Performance Development, виконував обов’язки інженера з розробки шасі для прототипів ARX 02A P1 та ARX 01b P2, які брали участь у перегонах.

Восени минулого року до Ford перейшов працювати ще один колишній співробітник Tesla, Дуг Філд. Він був керівником автомобільного проєкту Apple, а також обіймав посаду старшого віцепрезидента з інжинірингу в Tesla. Зараз він займається програмним забезпеченням та впровадженням різноманітних технологій та водійських асистентів у моделі марки Ford.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img