Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ світіFord підрахував свої збитки від електромобілів

Ford підрахував свої збитки від електромобілів

Компанія Ford оцінила збитки від електромобілів у 2023 році у 3 мільярди доларів. Автовиробник продовжує втрачати кошти на продажу батарейних моделей, і поки що збитки тільки зростають.

Так, якщо у 2022 році вони оцінювалися у 2,1 мільярда доларів, то за підсумками 2023-го досягнуть позначки в три мільярди. Але навіть попри це компанія продовжить вкладати кошти у розширення виробництва.

Ford переходить на нову структуру фінансової звітності: тепер паливні та гібридні автомобілі належать до сегмента Ford Blue, комерційні виділені у Ford Pro, а електричні – у Ford Model e. За першим сегментом компанія очікує прибуток (до вирахування податків) у розмірі 7 мільярдів доларів, а за другим — у розмірі 6 мільйонів. Це має компенсувати збитки, які зазнає сегмент Model e.

У самій компанії сегмент Model e називають «стартапом» і зазначають, що це в порядку речей для подібних проєктів – вони втрачають гроші, інвестуючи у виробництво, збільшуючи обсяги та свою частку на ринку. Так і у випадку з електромобілями Ford – автовиробник інвестує кошти у будівництво нових заводів. Це майданчики з виробництва акумуляторних батарей у штатах Кентуккі та Теннессі, а також підприємство з випуску літій-залізо-фосфатних акумуляторів у Мічигані.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img