Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ світіFord показав на відео суворі випробування нового Ranger

Ford показав на відео суворі випробування нового Ranger

Австралійський підрозділ компанії Ford, який відповідає за розробку нової генерації пікапа Ranger, показав на відео, які суворі випробування належить пройти автомобілю, перш ніж він стане серійним.

Новому пікапу належить стати глобальною моделлю, представленої у понад 180 ринках, тому й тестують його по всьому світу. «Рейнджер» вже проїхав 10 000 кілометрів по пустелі, що, за оцінкою виробника, еквівалентно пробігу в 1 250 000 кілометрів за усереднених умов експлуатації або 625 000 кілометрів на бездоріжжі при повному навантаженні. Прототипи піддавалися впливу температур понад 50 градусів за Цельсієм і долали альпійські перевали, тягнучи за собою причепи. Всьому цьому передували тисячі годин симуляцій у віртуальній реальності та лабораторних умовах.

Стверджується, що новий Ford Ranger буде найвитривалішим, універсальним та «найбільш інтелектуальним» в історії сімейства.

З попередніх повідомлень ми вже знаємо, що в залежності від ринку пікап буде доступний з чотирьох- або шестициліндровими бензиновими та дизельними двигунами, а також з гібридними силовими установками з можливістю підзарядки. Модель обіцяли повністю розсекретити до кінця поточного року і почати продажі в наступному.

В рамках співпраці Ford та Volkswagen на базі Ranger створять новий Amarok, при цьому партнери запевняють, що німецький пікап буде сильно відрізнятися від донора, хоч і розділить з ним багато компонентів.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img