Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ світіFord призупинив європейські заводи через війну в Україні

Ford призупинив європейські заводи через війну в Україні

Відразу декілька європейських заводів Ford зіштовхнулися з нестачею запчастин з України та інших країн. Через це американській компанії довелося призупинити виробництво кількох моделей.

За даними видання Automotive News, з проблемами, зокрема, зіткнулися заводи в Іспанії та Німеччині – компанії довелося на п’ять днів заморозити виробництво моделі Focus. Американський бренд зіткнувся також з нестачею запчастин для системи рульового управління, які виробляють в Україні. Крім Focus, довелося призупинити виробництво Fiesta, яке базувалося у німецькому місті Кельн. Причиною стала нестача напівпровідників.

Також компанія призупинила приймання замовлень на мінівени Galaxy та S-Max, які збирають в іспанській Валенсії. Причина також у нестачі напівпровідників. За словами представників компанії, черга на ці дві моделі вже розтягнулася «за межі вересня».

У середині березня призупинити всі європейські заводи довелося компаніям BMW та Volkswagen через нестачу деталей, які виготовляли на потужностях українських підприємств.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img