Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ світіFord запатентував висувні вихлопні труби

Ford запатентував висувні вихлопні труби

В США зареєстрували патентну заявку компанії Ford на конструкцію висувних патрубків вихлопної системи. Це рішення може стати корисним для позашляховиків, як з точки зору запобігання пошкодженню вихлопної системи, так і для поліпшення геометричної прохідності автомобіля.

Насправді подібна система може стати в пригоді не тільки справжнім позашляховикам, але й кросоверам, і навіть легковим автомобілям. Ситуації, в яких можна подряпати насадки вихлопних труб, трапляються не тільки на бездоріжжі, але й у місті – наприклад, при заїзді на платформу евакуатора.

Запатентована компанією Ford система складається з електромотора, механізму з зубчастим приводом і системи тяг, які переміщують патрубки по команді водія, втягуючи насадки в бампер або, навпаки, висуваючи їх назовні.

Як це зазвичай буває з патентними заявками, немає жодних гарантій, що система коли-небудь вийде за рамки ідеї. Тим більше складно оцінити її актуальність з урахуванням того, що автомобільна індустрія неминуче рухається до електрифікації, тому в майбутньому вихлопні патрубки назавжди зникнуть.

Раніше Ford запатентував систему захисту пасажирів позашляховика Bronco, яка необхідна для запобігання травм під час руху зі знятими дверима. Для цього розроблені телескопічні бруси, які висуваються з передніх стійок у дверний проріз в разі зіткнення. Механізми активації системи об’єднають з піропатронами переднатягувачів ременів безпеки.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

ДЖЕРЕЛОCarBuzz
spot_imgspot_img