Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ світіФотошпигуни вперше зазирнули у салон електричного Rolls-Royce

Фотошпигуни вперше зазирнули у салон електричного Rolls-Royce

За випробуваннями першого електромобіля Rolls-Royce – купе Spectre – ми спостерігаємо ще з минулого року, але тільки тепер вдалося зазирнули у салон.

Судячи з фотосету, оформленням інтер’єр Spectre буде схожий на кросовер Cullinan. І тут немає нічого дивного, адже ці моделі ділять між собою платформу – так звану «Архітектуру розкоші», на якій також побудовано актуальні Phantom та Ghost. Зрозуміло, машину сфотографували й зовні, але нічого нового на цих знімках немає: той самий камуфляж з цитатами засновників компанії.

Власне, сам виробник вже показував цілком офіційні зображення замаскованого прототипу, зроблені під час чергового етапу дорожніх випробувань, заради якого команда інженерів вирушила на історичний автодром Мірамас, який належить BMW Group, у Французькій Рів’єрі. Тоді ж стало відомо, що Spectre отримає рекордно низький для бренду коефіцієнт аеродинамічного опору в 0,25 (це навіть менше, ніж очікували розробники), а також на 30% перевершить своїх родичів у жорсткості конструкції завдяки інтегрованій батареї. Крім того, для електромобіля перероблять фірмову підвіску з системою стеження за рельєфом для автоматичної зміни налаштувань.

На сьогодні розробка Rolls-Royce Spectre завершена приблизно на 40%, він має накатати ще не одну сотню тисяч від запланованих 2,5 млн кілометрів глобальної програми тестів. Ключові характеристики на кшталт потужності та запасу ходу на одному заряді, як і раніше, тримаються в секреті. При цьому першим покупцям машини обіцяють передати вже наприкінці наступного року – відповідно до початкового плану.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img