Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ світіФотошпигуни вперше зазирнули у салон нового Volkswagen Tiguan

Фотошпигуни вперше зазирнули у салон нового Volkswagen Tiguan

Volkswagen Tiguan третього покоління обростає подробицями. Прототип майбутнього кросовера вже засвітився на шпигунських фотографіях під час дорожніх випробувань, а тепер з’явилася й перша світлина салону.

На єдиній поки що фотографії можна розгледіти горизонтально орієнтований планшет з незвичайною вигнутою нижньою частиною та екран панелі приладів. Центральний дисплей виглядає більшим, ніж у моделей електричної лінійки ID, а кількість фізичних кнопок зведена до мінімуму. При цьому на передній панелі можна помітити своєрідний кофр, через який немає можливості розгледіти архітектуру торпедо.

З найбільш явних змін в екстер’єрі автомобіля можна виділити похилий дах, злегка завалені задні стійки та оновлену оптику, яку Volkswagen старанно маскує спеціальними наклейками. Це підтверджується чутками про те, що зі зміною покоління популярний кросовер «радикально зміниться».

Третє покоління Tiguan стане останнім з двигуном внутрішнього згоряння – бензиновими та дизельними. А вже в середині наступного десятиліття німецький автовиробник повністю відмовиться від випуску автомобілів з ДВЗ та перейде на електромобілі.

Очікується, що прем’єра нового Volkswagen Tiguan відбудеться наступного року, а продажі стартують у 2024 році. А ви вже зараз маєте можливість придбати брендовані аксесуари Volkswagen у нашій крамниці.

Підтримайте "АвтоСвіт", підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img