Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ світіФотошпигуни зазирнули в салон нового покоління BMW 7-ї серії

Фотошпигуни зазирнули в салон нового покоління BMW 7-ї серії

BMW давно працює над наступною генерацією 7-ї серії, і ми вже не раз бачили шпигунські знімки закамуфльованої машини. Але тепер ми маємо можливість оцінити деталі інтер’єру

Перше, що кидається в очі – два величезних екрани. Вони розташовані пліч-о-пліч і дуже нагадують екрани в iX та i4 Gran Coupe. У цих двох повністю електричних автомобілях приладова панель розтягнулася на 12,3 дюйма, а сенсорний екран інформаційно-розважального комплексу – на 14,9 дюйма. Останній працює на платформі iDrive 8.

Візуально обидва екрани зігнуті й злегка повернені в бік водія. Кермо теж досить цікаве: його нижня спиця зроблена «під метал» або ж насправді такою є, а з боків, вочевидь, розташовуються сенсорні кнопки управління. У нижній області центральної консолі розміщений контролер iDrive, однак, сама панель виглядає не зовсім серійною.

Концепт 7-ї серії баварці покажуть в рамках міжнародного німецького автосалону у вересні, а серійна версія дебютує у 2022 році. Ми вже знаємо, що вона буде пропонуватися з бензиновим і дизельним ДВЗ, з plug-in гібридною установкою і повністю електричною системою.

Підтримайте "АвтоСвіт", підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img