Автомобільні бренди в Україні
Автомобільні бренди в Україні
ГоловнаНовиниВ світіФотошпигуни зловили електричний Porsche Macan під час випробувань

Фотошпигуни зловили електричний Porsche Macan під час випробувань

Фотошпигуни зафіксували випробування на дорогах загального користування електричної версії кросовера Porsche Macan. Про появу такого автомобіля розмови ходять вже давно, але тепер зрозуміло, що проєкту дали «зелене світло».

Кросовер, для якого, швидше за все, придумають окреме ім’я, щоб не плутати покупців, поки що не готовий позувати перед камерами в серійному вигляді, тому німці приховують його за допомогою різних хитрощів. Спереду є наклейки, які імітують фари (хоча справжня світлотехніка в стилі того Taycan все одно помітна). Задню частину бокового скління також заховали за наклейкою, а на кормі зобразили подібність випускних патрубків.

Дизайн задніх ліхтарів на момент встановлення на конвеєр напевно зміниться – як і кузов загалом. При цьому електромобіль має зберегти похилий дах, та й висувний спойлер, швидше за все, залишиться.

Основою для електричного Porsche Macan стане розроблена спільно з Audi архітектура PPE (Premium Platform Electric), на якій побудують ще декілька моделей, включно з Audi Q6 e-tron та A6 e-tron. «Електромакан» отримає пневмопідвіску, повнокероване шасі та зарядку навіть швидшу, ніж у «Тайкана».

Прем’єра запланована на 2022 рік, а через декілька років бензиновий Macan з великою ймовірністю відправлять у відставку.

Підпишіться на наш Telegram-канал або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.