Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ світіGeely будує мережу станцій швидкої заміни батарей на електромобілях

Geely будує мережу станцій швидкої заміни батарей на електромобілях

Geely Technology Group, дочірня компанія Geely Holding, оголосила про роботу над власною мережею станцій, на яких можна буде швидко замінити використану батарею електромобіля на заряджену.

Всього планується побудувати п’ять тисяч таких пунктів, перші з яких вже працюють в китайському Чунціні та ще кількох провінціях: ними вже можна скористатися, причому процес заміни модуля займає всього 59 секунд.

Раніше Geely зареєструвала кілька сотень патентів на винаходи в області заміни батарей, а також розробки платформи для створення нових електричних моделей, адаптованих до заміни батарейного модуля на заряджений. Ротація модулів займає в рази менше часу, ніж зарядка. Водії також економлять час на реєстрацію для отримання послуги та оплати: ці процеси автоматизовані та здійснюються онлайн, тому для заміни акумулятора можна навіть не виходити з автомобіля.

У Китаї вже існує мережа зі 130 станцій автоматичної експрес-заміни акумуляторів на електромобілях – її розгорнула компанія Nio. На станціях використовуються роботи, які проводять заміну батарей за три хвилини. До кінця 2021 року в країні буде налічуватися вже 500 станцій Nio, кожна з яких зможе виконувати до 312 «піт-стопів» на добу, замінюючи й швидко заряджаючи акумулятори.

Підтримайте "АвтоСвіт", підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img