Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ світіGeely купує частину бізнесу Renault

Geely купує частину бізнесу Renault

Geely та Renault оголосили про підписання угоди про купівлю китайською стороною 34,02 відсотка акцій Renault Motor Korea – корейського підрозділу французького автовиробника. За даними Reuters, сума угоди становить 200 мільйонів доларів.

Джерела агентства зазначають, що покупка частки бізнесу Renault дозволить Geely налагодити експорт машин на американський ринок, оскільки між США та Південною Кореєю діє договір про вільну торгівлю, що дозволить китайській компанії уникнути високих податків.

Про партнерство Geely та Renault стало відомо ще у серпні 2021 року. Тоді повідомлялося, що сторони підписали меморандум про взаєморозуміння, який передбачає співпрацю у галузі розробки гібридів, обмін технологіями та ресурсами. На початку 2022 року з’ясувалося, що компанії домовилися про створення спільного виробництва китайських гібридних автомобілів у Південній Кореї.

Передбачалося, що партнери розроблять нову модельну лінійку автомобілів на платформі CMA, створеній Geely разом із Volvo. Французам доручать дизайн і маркетинг, а Geely нададуть завод Renault у Пусані (розрахований на випуск 300 тисяч машин на рік), де буде організовано виробництво майбутніх гібридів. Це СП мало допомогти французькій марці закріпитися в азійському регіоні, а Geely – отримати можливість вийти на американський ринок. Тепер Renault й зовсім вирішила продати частину свого корейського бізнесу китайському холдингу.

«Ця угода демонструє впевненість Geely Holding Group та Renault Group у сильному потенціалі південнокорейського ринку, який ще більше посилить стратегію Renaulution», – йдеться в офіційній заяві французької сторони.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img