Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ світіHaval Jolion пройшов перевірку краш-тестом

Haval Jolion пройшов перевірку краш-тестом

Австралійська організація ANCAP провела краш-тести китайського кросовера Haval Jolion, щоб виявити його сильні та слабкі сторони.

Haval Jolion продемонстрував високий захист дорослих пасажирів при фронтальному ударі з повним перекриттям – 7,34 бала з 8 можливих. При бічному зіткненні зі стовпом кросовер заробив 6 балів з 6, а захист від отримання хлистових травм при передньому та задньому зіткненнях оцінили у 2,98 бала з 3 та 0,75 бала з 1 відповідно. В окрему категорію винесено порятунок при ДТП та евакуацію з салону – результат Jolion склав два бали з двох.

Але є й нарікання. Так, наприклад, під час удару з 40-відсотковим перекриттям Haval Jolion набрав лише 6,69 бала з 8. Підвів і бічний удар – всього 4,96 бала з 6. При цьому загальна оцінка безпеки дорослих пасажирів – 90%. Безпеку пасажирів-дітей оцінили у 84%. На підсумковий результат вплинули нестача кріплень для дитячих крісел (8 балів з 13) та фронтальне зіткнення (13,18 бала із 16). При цьому при бічному зіткненні Jolion набрав вісім з восьми балів. Оцінка за безпеку пішоходів склала 64%.

Слабкою стороною моделі виявилася система автоматичного гальмування перед об’єктом – вона не дуже ефективна при розпізнаванні пішоходів та велосипедистів. Натомість експерти високо оцінили роботу систем утримання автомобіля у смузі, допомоги при проїзді перехрестя та моніторингу стану водія.

В результаті Haval Jolion отримав максимальні п’ять зірок, а оцінка його безпеки у специфікації для австралійського та новозеландського ринків виявилася вищою, ніж у Suzuki Jimny, Hyundai Palisade, Citroen C4 та Jeep Wrangler. А ви просто зараз маєте можливість придбати брендовані аксесуари Haval у нашій крамниці – собі або на подарунок.

Підтримайте "АвтоСвіт", підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img