Автомобільні бренди в Україні
Автомобільні бренди в Україні
ГоловнаНовиниВ світіХетчбек Suzuki отримав нуль зірок у краш-тесті

Хетчбек Suzuki отримав нуль зірок у краш-тесті

Незалежна організація Latin NCAP, що спеціалізується на випробуваннях автомобілів для Латинської Америки, провела краш-тести хетчбека Suzuki Baleno. Під час перевірки безпеки компактна модель показала жахливі результати.

Хетчбек Suzuki Baleno виробляють в Індії на потужностях Maruti Suzuki. Під час випробувань автомобіль продемонстрував недостатній захист колін водія та пасажира, а також повну незахищеність грудної клітини. За результатами перших краш-тестів експерти оцінили безпеку хетчбека у 20% за дорослих пасажирів та лише у 17% для дітей.

Наступними мали були випробування під час бокового удару та при зіткненні зі стовпом. Проте фахівці відмовилися від продовження краш-тестів, оскільки індійський Suzuki Baleno не обладнаний бічним захистом голови. У той самий час європейська модифікація хетчбека вже в базі оснащена шістьма подушками безпеки, а також системою стабілізації ESC. Експерти в черговий раз поскаржилися на те, що більшість автомобілів для латиноамериканського ринку не мають навіть стандартних систем захисту, які є в наявності у європейських аналогів.

Цікаво, що наприкінці жовтня Американський страховий інститут дорожньої безпеки провів пілотні краш-тести за новими правилами. З 20 позашляховиків та кросоверів зі новими випробуваннями впоралася лише Mazda CX-5.

Підпишіться на наш Telegram-канал або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_img
spot_img
spot_img