Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ світіHyundai готує електромобіль за 20 тисяч євро

Hyundai готує електромобіль за 20 тисяч євро

Компанія Hyundai активно розвиває електричну лінійку Ioniq, яку не можна назвати доступною. Проте у плани корейської марки входить й створення електромобіля бюджетного сегмента. Про це повідомив директор з маркетингу Hyundai Motor Europe Андреас-Крістоф Хофманн.

Hyundai готує відносно недорогий електричний автомобіль спеціально для Європи, сказав Хофманн. Його орієнтовний цінник – 20 тисяч євро, що можна порівняти з електромобілями початкового рівня від Volkswagen, які побачать світ у 2025 році. Коли з’явиться «молодший» електричний Hyundai, поки що незрозуміло.

За словами Хофманна, розробка компактного електромобіля – дуже складне завдання для інженерів через особливості силової установки та необхідність умістити тягову батарею достатньої ємності. Тому в пріоритеті Hyundai залишається лінійка Ioniq, яка незабаром поповниться вже представленим седаном Ioniq 6 та великим позашляховиком Ioniq 7.

До 2030 року Hyundai має намір представити 11 автомобілів з нульовим рівнем викидів і випускати понад три мільйони батарейних машин щорічно разом з дочірніми марками. До 2040 року південнокорейський автогігант має намір продавати у США, Євросоюзі та Китаї лише екологічно чистий транспорт.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img