Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ світіJeep готує до дебюту найкомпактніший кросовер у своїй історії

Jeep готує до дебюту найкомпактніший кросовер у своїй історії

Компанія Jeep розробляє новий кросовер, який розташується на щабель нижче компактного Renegade.

На шпигунських знімках новинка нагадує суміш Cherokee та Renegade. Тут досить типові для бренду світлотехніка та решітка радіатора, в яких безпомилково впізнається стиль марки. Втім, решітка радіатора може виявитися глухим декоративним елементом, оскільки машина отримає електричну версію.

Зображень інтер’єру поки немає. Маленький Jeep побудований на платформі e-CMP, яку використовують моделі Citroen, Opel та Peugeot. Версію з ДВЗ, ймовірно, оснастять 1,2-літровим турбодвигуном, який використовують компактні кросовери від вищезгаданих виробників. Очікується й електричне виконання. Швидше за все силову установку візьмуть від Opel Mokka та Peugeot 2008. Вона складається з одного електромотора на передній осі, який видає 136 «конячок». Батарея ж матиме ємність 50 кВт-год.

Ми поки що не знаємо назву нового автомобіля, але чекати подробиць залишилося недовго, адже модель, швидше за все, дебютує вже завтра. А ви вже сьогодні маєте можливість придбати брендовані аксесуари Jeep у нашій крамниці – собі або на подарунок.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img