Автомобільні бренди в Україні
Автомобільні бренди в Україні
ГоловнаНовиниВ світіКомпанія SsangYong офіційно знайшла нового власника

Компанія SsangYong офіційно знайшла нового власника

Після десятиліття під контролем індійської Mahindra & Mahindra компанія SsangYong Motor переходить під контроль південнокорейського консорціуму на чолі з Edison Motors, яка мріє про славу Tesla та Apple.

SsangYong оголосила дефолт за боргами наприкінці 2020 року, після того, як Mahindra & Mahindra відмовилася виділити збитковій «дочці» гроші на розвиток. Сеульський суд у справах про банкрутство ввів у SsangYong зовнішнє управління, наклав мораторій на розпродаж активів, після чого розпочався пошук потенційних покупців частки Mahindra & Mahindra (74,65%) у південнокорейській компанії. Лише у жовтні 2021 року визначився пріоритетний покупець – консорціум на чолі Edison Motors, а зараз суд схвалив угоду.

The Korea Economic Daily уточнює, що в результаті консорціум отримає 95% акцій SsangYong. Крім Edison Motors до цього консорціуму входять інвестиційні фонди Keystone Private Equity та Korea Corporate Government Improvement (KCGI), а також виробник електроніки Semisysco Co.

Edison Motors – у всіх сенсах темна конячка. Вона починала з виробництва композитних панелей для залізничної техніки. Сьогодні Edison Motors виробляє автобуси (дизельні, електричні та газові), а також легкі безкапотні електричні вантажівки. У найближчі десять років Edison Motors планує стати «Apple від автоіндустрії» та завалити світ високоякісною електротехнікою: на сайті компанії анонсовані електричні спорткари, вени, кросовери, розкішні седани, вантажівки, трактори та комунальна техніка, електричні літальні апарати (пасажирські та вантажні) електричні яхти.

Підпишіться на наш Telegram-канал або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_img
spot_img
spot_img