Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ світіКомпанія Tesla подешевшала на 126 мільярдів доларів

Компанія Tesla подешевшала на 126 мільярдів доларів

Ринкова капіталізація компанії Tesla зменшилася ще на 126 мільярдів доларів після того, як Ілон Маск придбав соціальну мережу Twitter за 44 мільярди доларів.

Таке значне падіння пояснюється побоюваннями інвесторів, що для завершення поглинання популярної соціальної мережі Маск може продати свої акції Tesla. У рамках угоди з Twitter Маск узяв маржинальний кредит на суму 12,5 млрд доларів, прив’язаний до його акцій Tesla; до цього він вже брав кредит під заставу приблизно половини своїх акцій Tesla.

Задля справедливості слід зазначити, що придбання Ілоном Маском компанії Twitter – не єдиний фактор, який призвів до значного падіння курсу акцій Tesla. Уповільнення економічного зростання та інфляція, що зберігається, викликали розширений розпродаж на фондових ринках по всьому світу. Крім того, інвестори тікають від компаній, які швидко зростають, оскільки Федеральна резервна система США готується до суттєвого підвищення ставок.

Цікаво, що акції Twitter також впали 26 квітня, знизившись на 3,9%. За даними Reuters, це може демонструвати побоювання інвесторів, що різке падіння акцій Tesla може змусити Ілона Маска передумати щодо угоди з Twitter.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img