Автомобільні бренди в Україні
Автомобільні бренди в Україні
ГоловнаНовиниВ світіКросовер Renault Austral отримає незвичайну оптику

Кросовер Renault Austral отримає незвичайну оптику

Шеф-дизайнер Renault Жиль Відаль поділився інформацією про те, як створювався новий кросовер Austral. За його словами, моделі намагалися надати сучасного та вишуканого вигляду автомобіля преміумсегменту. Наприклад, Austral отримав незвичайну оптику.

Корпус фар виготовляється з органічного скла, на поверхню якого наносяться візерунки. Коли запалюються світлодіодні вогні, вигравіювані лінії починають переливатись, утворюючи «живий» малюнок.

«В Austral використані яскраві елементи дизайну, які створюють динамічний та елегантний вигляд, – пояснив Відаль. – Ми зменшили зазори між кузовними панелями та покращили припасування деталей, що відразу дає нове сприйняття».

Особливістю екстер’єру став різкий виступ уздовж нижньої частини кузова, який загострюється спереду і, за задумом дизайнера, підкреслює динамічність силуету. Щодо згаданої оптики, то вона складається з C-подібних блоків вогнів, які сходяться до логотипа бренду.

Раніше повідомлялося, що Austral замінить в актуальній європейській лінійці марки модель Kadjar. В основу кросовера лягла нова версія архітектури CMF з позначенням CD3, а в гаму двигунів, за попередніми даними, увійде бензиновий турбомотор 1.3, який запропонують з електричною надбудовою у вигляді 12-вольтового стартер-генератора. Альтернативою стане турбований агрегат 1.2 TCe, який працює за схемою «помірного» гібрида, тобто оснащений 48-вольтовим стартер-генератором. Також очікується повноцінний гібрид і, ймовірно, повністю електрична модифікація з батареєю ємністю 87 кВт-год, одного заряду якої вистачить на 500 кілометрів. А от дизельних версій в Austral не буде.

Підпишіться на наш Telegram-канал або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.