Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ світіКросоверу Suzuki S-Cross додали атмосферний двигун

Кросоверу Suzuki S-Cross додали атмосферний двигун

Кросовер Suzuki SX4, який на деяких ринках продається під назвою S-Cross, повернувся до атмосферного двигуна. Його почали пропонувати європейцям.

Нове покоління Suzuki SX4/S-Cross спочатку пропонувалося лише з турбомотором 1.4 (129 к.с., 235 Нм), однак атмосферний агрегат все ж повернувся в гамму як гібрид: «четвірка» об’ємом 1,5 літра видає 115 к.с. потужності, працює у зв’язці з 6-ступеневим «роботом», а за спритність трансмісії буде відповідати 33-сильний електромоторчик на вихідному валу трансмісії.

Ємність тягової батареї (0,84 кВт-год) передбачає, що без активації двигуна внутрішнього згоряння гібридний Suzuki S-Cross далеко не поїде. Витрата пального теж не видатна: залежно від типу приводу кросовер, який став важче на 73 кг, витрачає 4,3-4,8 літра бензину на 100 кілометрів пробігу в змішаному циклі. Виграш у модифікації з турбомотором і «механікою» – всього 0,1 літра на 100 кілометрів, причому 1,4-літровий Suzuki S-Cross динамічніший.

В Україні нове покоління S-Cross не продається, але у вас є можливість придбати брендовані аксесуари Suzuki у нашій крамниці – собі або на подарунок.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img