Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ світіКитайці вигадали, як перетворити Land Cruiser 200 на Land Cruiser 300

Китайці вигадали, як перетворити Land Cruiser 200 на Land Cruiser 300

Майстерня GBT Restyling Bodykit показала на відео, як перетворити Land Cruiser 200 на новий Land Cruiser 300. Китайці підготували комплект деталей, здатних візуально оновити позашляховик.

Щоб «оновити» LC 200 на LC 300, доведеться встановити китайську світлотехніку, замінити бампери, решітку радіатора, п’яті двері та елементи обвісу. Однак зовнішня схожість «двохсотки» з пакетом GBT та Land Cruiser 300 очевидна. Але потенційні покупці вже розкритикували GBT за те, що новий обвіс не дозволяє точно скопіювати Land Cruiser 300. Однак у китайській майстерні підкреслили, що для повної зовнішньої подібності довелося б втручатися в конструкцію.

Перевага обважування GBT – установка в штатні кріплення без урізка, це дозволило зберегти привабливі ціни, а за необхідністю власники зможуть повернути позашляховик у первісний стан. Втім, ціну «перетворення» Land Cruiser 200 на копію Land Cruiser 300 китайці поки не розкривають.

Оскільки новий Land Cruiser 300 через черги доведеться чекати щонайменше чотири роки, деякі власники «двохсоток» все ж можуть спокуситися на такий рестайлінг.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img